طراحی سایت خرید،فروش مسکن ASpardis

درباره آفرینش ساز پردیس

شرکت بین المللی عمران و خدمات مهندسی ساختمان آفرینش ساز پردیس فعالیت خود را در زمینه مشارکت در احداث ساختمان، عملیات ساختمانی در امور عمرانی و معاملات مربوطه، فعالیت های عمرانی و نظام مهندسی شامل طراحی، اجرا، نظارت و مشاوره پروژه های ساختمانی و تجاری آغاز نموده است.

معرفی پروژه

تکنولوژی : Laravel-React

سامانه آفرینش ساز پردیس یک پلتفرم فروش ، پیش فروش و مشارکت مدنی در پروژه های مسکونی ، تجاری می باشد. در این سامانه مدیر وب سایت می تواند پروژه های مسکونی یا تجاری در حال انجام یا به اتمام رسیده را در سایت وارد نماید. در صفحه پروژه ها کلیه پروژه ها به تفکیک نمایش داده می شود و مشتریان می توانند بر اساس فیلترهایی مثل : شهر، نوع کاربری پروژه،نوع پروژه متراژ واحد مورد نظر خود را پیدا کنند. همچنین در صفحه هر پروژه گالری تصاویری از ساختمان قرار داده شده که کاربران می توانند تمام نمای ساختمان و واحد را مشاهده نمایند. در سمت چپ گالری اطلاعات خلاصه ای از ساختمان درج شده که کاربران می توانند درخواست خرید خود را ثبت نمایند.سایر ویژگی های سامانه به طور خلاصه درج شده:

شما هم به یک وب سایت نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

شرکت ما یک شرکت انبوه سازی است که مشتری ها و سرمایه گذاران مختلفی از نقاط مختلف کشور دارد و ما به دنبال نرم افزار اختصاصی جهت آسان سازی ارتباط با مشتری بدون مراجعه حضوری بودیم. یکتادیجی با تولید سامانه اختصاصی، این امر را محقق کرد. ارتباط مداوم و سرعت تحویل چیزی است که من در کار با این گروه بیشتر از آن قدردانی می کنم.

حمیدرضا مدرسی

مشاور فناوری اطلاعات شرکت آفرینش ساز پردیس

اسفند 1399