طراحی بازی شطرنج 4 نفره

درباره شطرنج چهار نفره

این نوع بازی که با نام های سیامی ، تبادل ، Bughouse هم از آن یاد می کنند یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین انواع بازی شطرنج است که در مدت زمانی کوتاه ( اغلب 5 یا 7 دقیقه انجام می شود). در این بازی دو بازیکن با کمک هم به مبارزه می پردازند. این دو بازیکن دارای مهره های غیر هم رنگ می باشند که هر یک از آنان مهره زده شده حریف خود را در مکان ذخیره قرار می دهد . یار هر یک از بازیکنان می تواند در زمان لازم از مهره های موجود در مکان ذخیره ی مهره ها به سود خود استفاده کند.به دلیل تیمی بودن بازی استقبال زیادی از آن شده است.

معرفی پروژه

طراحی اختصاصی

طراحی و توسعه بازی شطرنج 4 نفره یکی از پر چالش ترین پروژه های یکتادیجی بود، در این پروژه با توجه به اینکه مخاطب هدف گیمرهایی هستند که به بازی شطرنج علاقه دارند و در تمامی رده های سنی ممکن است به سایت مراجعه کنند استفاده از طراحی های ظاهری و رابط کاربری ساده امری واجب بود.در توسعه این بازی امنیت و جلوگیری از تقلب بازیکنان جزو اولویت های مهم بود که با برسی راه های تقلب تمامی آنها مسدود گردید.در بازی شطرنج 4 نفره از تکنولوژی های : node.js , Socket Programming, Yii Frameworks استفاده شده سایر امکانات بازی به شرح ذیل است :

شما هم به یک وب سایت نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

برنامه نویسی بازی شطرنج تبادل بسیار پیچیده بود و در زمان طراحی این بازی فقط یک سایت در دنیا آن را پیاده سازی کرده بود.فاز یک این پروژه را شرکت به صورت کاملا حرفه ای پیاده سازی کرد.

علی اکبر مهدویان

مالک بازی شطرنج 4 نفره

دی 1394