یکتادیجی علاوه بر ارائه خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی، طیف گسترده ای از خدمات توسعه نرم افزار را ارئه می دهد. این خدمات شامل طراحی و تولید سامانه ها اداری و تجاری، خدمات سئو و بهینه سازی، تولید محتوا، طراحی رابط و تجربه کاربری (UI/UX)، مشاوره تخصصی و خدمات هاستینگ می باشد. مهمتر از هر موضوع دیگر ما یک چرخه کامل از توسعه نرم افزار ارائه می دهیم. از تحقیق و توسعه تا طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی و پشتیبانی محصول.

چشم انداز ما کمک به رشد کسب و کار شماست.هر روز تعداد افرادی که می‌خواهند کسب‌وکار خود را راه‌اندازی، تعمیر یا توسعه دهند، رو به افزایش است. در نتیجه ما به عنوان تیم یکتادیجی با آنها همکاری و به رشدشان کمک خواهیم کرد.

image

امروزه تمامی کسب و کارها نیاز به رشد و ارتقا را احساس کرده اند. ما با بهره گیری از متخصصان مجرب این حوزه به ارائه خدمات طراحی و توسعه سایت اخصاصی پرداخته ایم و شما را در جهت رشد و جذب مشتریان بیشتر همراهی می نماییم.

image

در دنیایی که پیشرفت تکنولوژی و رشد کسب و کار ها در حوزه تلفن های هوشمند به سرعت در حال وقوع است، شما نیازمند راه های بیشتری برای تعامل و ارتباط با مشتریان خود هستید. شرکت یکتا دیجی با طراحی اپلیکیشن های اندروید و ios با شما همراه خواهد بود تا از این طریق بتوانید مخاطب بیشتری جذب کنید.

image

تیم ما با ارائه راه حل های متنوع به سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی همراه خواهد بود تا کارآمدی ارتباطات درون وبیرون سازمانی خود را افزایش دهند. سامانه های اختصاصی، مدیریت کارکنان را تسهیل و همچنین باعث بهبود فرایند ارتباط با مشتری خواهند شد که این امر افزایش بهره وری سازمان را در پی خواهد داشت.

image

هدف از طراحی سایت، برای هر کسب و کاری شامل جذب مشتری و معرفی محصولات می باشد. این اتفاق زمانی رخ خواهد داد که سایت مورد نظر در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشد. سئو موجب می شود، سایت شما در دنیای وب دیده شود. ما به دنبال بهبود رتبه سایت شما در موتور های جست و جو خواهیم بود.

image

امروزه کسب و کار شما برای ارتباط بهتر با مخاطب نیاز به ظاهری مناسب و تاثیرگذار دارد. شما می توانید در جهت پیشرفت، خلق ایده و ارزیابی قابلیت محصول تان، پروژه خود را به متخصصان UI و UX ما پسپارید.

image

ما در یکتادیجی به صورت رایگان به ارائه خدمات مشاوره می پردازیم تا با شناسایی نیاز های شما، بهترین و مقرون به صرفه ترین راه حل را جهت توسعه کسب و کار در اختیارتان قرار دهیم.

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید، مشاوران ما در اسرع وقت پاسخ گو هستند.