سوالی دارید؟ امروز با ما تماس بگیرید!

۰۷۱-۵۲۳۴۹۳۳۵

طراحی و توسعه اپلیکیشن

امروزه گوشی های هوشمند، با سبک زندگی مردم آمیخته شده اند. همچنین تلفن های همراه نقش بسزایی نیز در کسب و کار دارند. به گونه ای که اکثر مشاغل به اهمیت آن در تجارت های خود پی برده اند. تکنولوژی همواره باعث رونق و ارتباط آسان تر و سریع تر بین تجارت ها شده است. با تیم یکتادیجی همراه باشید تا شما را بیشتر با مزایای طراحی اپلیکیشن آشنا کنیم!


مزایا ساخت اپلیکیشن

ارتباط مداوم با مشتری

دسترسی سریع به اطلاعات

کاهش هزینه تبلیغات

رشد کسب و کار

مشتریان هر لحظه لیست به روز محصولات و خدمات شما را می بینند و از جدیدترین اخبار شما مطلع می شوند.نکته مهم دیگر در زمینه اپلیکیشن های موبایل این است که آنها راه فروش را باز می کنند.اپلیکیشن ها به علت دسترسی راحت تر و سریع تر نسبت به سایت،طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. همچنین باید به این نکته اشاره داشته باشیم،تعداد افرادی که از موبایل استفاده می کنند نیز هر روز در حال افزایش است.و باعث شده از تلویزیون که به عنوان اصلی ترین رسانه تبلیغاتی به شمار می آید،پیشی بگیرد.

 شما می توانید در شبکه های اجتماعی صفحه ای ایجاد کنید که معرف اپلیکیشن شما باشد. این کار باعث گسترش دامنه و عرصه کاری شما می شود. هر بار با ارائه یک محصول جدید شما می توانید اپلیکیشن را نیز به روز رسانی کرده و با ارائه پیشنهادات و تخفیف ها مشتریان خود را تشویق به استفاده از اپلیکیشن و تعریف و تمجید آن نمایید. با وضعیت پر رونق صنعت موبایل که امروزه شاهد آن هستیم، به کلیه کسب و کارها توصیه می شود که یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغ محصولات خود بسازند.

روند تولید اپلیکیشن در یکتادیجی

در یکتادیجی ابتدا داکیومنت طرح مورد نظر در چندین جلسه با همکاری و هم اندیشی شما تهیه و تدوین خواهد شد. سپس وایرفریم طرح اولیه آماده و ارائه خواهد شد. وایرفریم ها طرح های ساده ای اند که نشان می دهند هر کدام از بخش های اپلیکیشن در کجا قرار می گیرند و فاقد رنگ ، جزییات و … می باشند. مرحله بعد رابط کاربری طراحی می شود که تمامی المان های گرافیکی در آن به کار می رود. سپس طرح گرافیکی ایجاد شده به تیم برنامه نویسی منتقل شده و تبدیل به کد خواهد شد.
در نهایت نسخه اولیه اپلیکیشن جهت بررسی در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت تا در صورت وجود مشکل و یا تغییر در اپلیکیشن اعمال و خروجی مطلوب حاصل شود.

ما در یکتادیجی وظیفه خود می دانیم اپلیکیشنی طراحی و تولید کنیم که شما را در جهت رشد قرار داده و باعث موفقیت در کسب و کارتان شود. بر همین اساس همواره با جدیترین فناوری های روز دنیا در زمینه طراحی اپلیکیشن همراه شماییم تا شما را یک گام جلوتر از رقبایتان قرار دهیم. ما باور داریم موفقیت کسب وکار شما، موفقیت کسب و کار ما را به دنبال خواهد داشت، در نتیجه تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا خدماتی را ارائه دهیم که این هدف را محقق کند.

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید، مشاوران ما در اسرع وقت پاسخ گو هستند.