طراحی سایت فروش موبایل فندونی

درباره فندونی

وبسایت فروشگاه فندونی از اسفند ماه سال 1399 افتتاح شد. در این فروشگاه می‌توانید نسبت به خرید موبایل ، تبلت ، خرید کنسول بازی، اطلاع از قیمت موبایل ها، انواع محصولات گیمینگ مانند لوازم جانبی موبایل و تبلت اقدام کنید. اعضای موسس فروشگاه با بیش از 15 سال سابقه تجاری در زمینه موبایل، افتخار خدمت رسانی به دوستان و مشتریان گرامی را در قالب برندهای تجاری مختلف داشتند. تجربه‌ای که در این سال‌ها بدست آمد، اندوخته بزرگی بود که تیم فندونی را در خلق برندی تازه یاری کرد. با اطمینان از اصل بودن کالاها و مجوزهای فروشگاه فندونی از ارگان‌های معتبر، نسبت به خرید موبایل و تبلت و کنسول بازی و انواع محصولات مرتبط اقدام کنید.

معرفی پروژه

طراحی با وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی فندونی یکی از نمونه های کامل فروشگاه اینترنتی با قابلیت ها و امکانات بسیار پیشرفته است.در طراحی سایت فندونی از بنرهای محصولات پرفروش استفاده شده که کاربر سریعتر به محصولات برسد. کاربر پسند بودن،سرعت لودینگ بخش های مختلف بسیار بالا باعث شده تجربه کاربری خوبی را برای بازدیدکنندگان رقم بزند.ضمنا وب سایت فندونی دارای ورژن موبایل کامل اختصاصی است که کاربرپسندی آن را چندین برابر می نماید.

شما هم به یک وب سایت فروشگاهی نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

 دقت ،پیگیری ، سرعت و اخلاق حرفه ای ، کلماتی هستند که میتوانند آقای مهندس فولادی و مجموعه ایشان را در انجام امور محوله وصف نمایند. و بنده ایشان را به دوستان و دیگر همکاران خود توصیه می نمایم . و امیدوارم همه هموطنان عزیزم در هر حرفه ای که زحمت میکشند بدین شکل و با انگیزه کار کنند.

محمدحسین ملائی

مدیر سایت فروشگاه موبایل فندونی

اسفند 1399