طراحی سایت شرکت سرمایه گذاری هامون صبا

درباره هامون صبا

شرکت سرمایه گذاری هامون صبا ( سهامی عام ) در تاریخ 1384/07/05 بصورت شرکت سهامی عام تاسیس شده و تحت شماره 256038 مورخ 1384/07/05 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است. این شرکت در تاریخ 1387/11/08 توسط هلدینگ صبا تامین خریداری شد. در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری صباتامین (سهامی عام) سهامدار عمده شرکت سرمایه گذاری هامون صبا (سهامی عام) است و به استناد به صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1399/07/21 و مجوز شماره 76011/1399 مورخه 1399/09/30 سازمان بورس و اوراق بهادار نام شرکت به سرمایه گذاری هامون صبا تغییر یافت و ماده مربوطه در اساسنامه اصلاح گردید.

معرفی پروژه

طراحی با وردپرس

وب سایت قبلی شرکت سرمایه گذاری هامون صبا از لحاظ طراحی UI&UX و امکانات پاسخگوی نیازهای آن شرکت نبود.لذا طی جلسات متعدد با مسئولان شرکت و نیاز سنجی صحیح کار توسعه این وب سایت آغاز شد.به دلیل اهمیت اطلاع رسانی های مهم و مشاهده این اطلاعیه ها در سریعترین زمان ممکن برای سهامدارن، پس از باز شدن سایت تمام صفحه به حالت مات در می آید و اطلاعیه ها در سمت راست نمایش داده می شود همچنین سیستم چت آنلاین نیز به طور همزمان جهت پاسخگویی سریع به مشتریان در سمت چپ سایت قرار داده شده است.در طراحی سایت هامون صبا از رنگ های سازمانی این شرکت استفاده شده است ،باید این نکته را در نظر داشته باشیم که رنگ های بکار رفته در قالب سایت و طراحی سایت باعث می شود مشتریان و کاربرانی که وارد سایت می شوند ، احساس خاصی به آنها دست بدهد ، از این رو در انتخاب رنگ در طراحی سایت باید توجه زیادی به تناسب آن با رنگ سازمانی خود شرکت ها داشته باشند .
برخی از امکانات وب سایت نیز به شرح ذیل است :

شما هم به یک وب سایت شرکتی نیاز دارید؟

کافیست بر روی دریافت مشاوره کلیک کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

تجربه های قبلی من برای طراحی سایت عمدتا به بد قولی ها ختم می شد. کار با یکتا دیجی تجربه ای متفاوت و لذت بخش بود؛ تجربه ای که با تعهد و در دسترس بودن همراه بود. نکته دیگه قابل اشاره تطبیق پذیری با فضای کلی کار یک شرکت بود، معمولا طراح ها میل چندانی برای رو به رو شدن با شرکتی که قراره تصویری دقیق از داده ها و اطلاعات مالی رو ارائه بده ندارند، اما یکتا دیجی ها با کمال میل و با پرسش گری به استقبال اون می رفتن.

حبیب آرین

مدیر روابط عمومی هلدینگ صبا تامین

مهر 1400