طراحی سایت فروشگاهی جواهرات جابرانصاری

درباره جواهرات جابرانصاری

گروه جواهری جابرانصاری از سال 1401 شمسی با مدیریت محمد انصاری نسب فعالیت خود را در زمینه فروش زیورآلات طلا آغاز کرد. این مجموعه با پشتوانه تجربه و سابقه دیرینه خانوادگی و همت و تلاش فراوان، خیلی زود جایگاه خود را در این صنف پیدا کرد.هم اکنون شعبه یک این مجموعه در لارستان شهرجدید ساختمان نیلی با هدف درک نیازهای خاص مشتریان گرانقدر آغاز شد.گروه جواهری جابر انصاری همواره پیشینه پرافتخارش را با طرح های نوین و به روز جهان چنان پیوند داده است که آمیزه ای بی بدیل از مولفه های نمادین دیروز ایران با طرح های مدرن و به روز متعلق به فردای جهان پدید آید.

معرفی پروژه

طراحی با وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی JaberAnsariJewelry در مهرماه سال 1401 توسط یکتادیجی انجام شد.
به دلیل ماهیت کسب و کار اقدام به طراحی وب سایتی با طرحی ساده، شیک و دو زبانه کرده ایم. این وب سایت شامل فروشگاه برای نمایش و فروش محصولات، مقالات حوزه طلا و جواهرات و دسترسی ساده و آسان به محصولات می باشد.فروشگاه جواهرات جابر انصاری کاملا ریسپانسیو (واکنشگرا در انواع تلفن های هوشمند و تبلت و کامپیوتر) می باشد.نوع طراحی که در این وب سایت شده به کاربران موبایل حس باز کردن یک اپلیکیشن را می دهد که تجربه جالب و متفاوتیست.

شما هم به یک وب سایت نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

بنده رضایت کامل خودم را از خدمات و پشتیبانی جناب آقای فولادی و تیم محترم ایشان اعلام می دارم. از صبر و شکیبایی ایشان بسیار سپاسگزارم و از اینکه با مجموعه قوی همکاری می کنم بسیار خرسندم.

محمد انصاری نسب

مدیر فروشگاه جابر انصاری

مهر 1401