طراحی سایت ساختمانی پروژه مهندسان کیش 4

درباره مهندسان کیش 4

رشد فعالیت های مرتبط با صنعت احداث و نیاز به حضور پیمانکاران متخصص در زمینه های کارهای تخصصی، جمعی از مديران با تجربه و كاركنان متخصص را برآن داشت که پروژه جدید مهندسان کیش را تاسیس و گسترش دهند. این مجموعه علاوه بر دارا بودن سرمایه انسانی متخصص و با تجربه، با در اختيار داشتن مجموعه ای كامل از ماشين آلات و تجهيزات، بكارگيری روشهای نوين و پشتكار مديران، موفق شد در مدتی كوتاه توانايی خود در اجرای پروژه های بزرگ در كوتاه ترين زمان ممكن و باكيفيتی مطلوب و مطابق با استانداردهای شناخته شده به اثبات رساند. تلاش مديريت همواره بر آن بوده تا با بهره گيری از كادر مجرب، متخصص و دلسوز بتواند با ارائه راهكارهای بهينه و نوين موجبات رضايت خاطر كارفرمايان را فراهم آورد.

معرفی پروژه

طراحی با وردپرس و لاراول

وب سایت اطلاع رسانی مهندسان کیش 4 با وردپرس و سامانه ارسال پیام به مشتریان آن با لاراول به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده.
سایت اطلاع رسانی (وردپرس) : در این بخش اسلایدری طراحی شده که مدیر سایت بتواند اخبار مهم و تصاویری از ساختمان را به نمایش بگذارد.سه باکس اطلاعیه عمومی ، اطلاعیه خصوصی (مختص اعضا) ، پیشرفت پروژه در زیر اسلایدر قرار داده شده تا مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن به بخش مورد نظر دسترسی داشته باشند.در بخش پیشرفت پروژه مدیر سایت می تواند عملیات پیشرفت را به دسته های مختلفی تقسیم و سپس تصاویر و توضیحاتی را برای هر کدام ارائه نماید.
سامانه اطلاع رسانی (لاراول) :در این بخش مدیر سایت می تواند ابتدا مشتریان پروژه را به سامانه اضافه کند سپس متن اطلاعیه و فایل پیوست را در سامانه قرار دهد ,در دسته بندی : قراردادها ، اطلاعیه ها ، گزارش ها و سایر برای مشتریان ارسال کند که بلافاصله برای مشتریانی که انتخاب شده پیامک ارسال خواهد شد.

شما هم به یک وب سایت نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

حمیدرضا مدرسی

مشاور IT پروژه مهندسان کیش 4

مهر 1401