طراحی سایت اطلاع رسانی مجتمع آموزش عالی لارستان

درباره مجتمع آموزش عالی لارستان

مجتمع آموزش عالی لارستان یک دانشگاه دولتی در شهر لارستان، استان فارس است. و در سال 1392 تاسیس شده است. در حال حاضر 350 دانشجو و 50 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 69 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 20 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مجتمع آموزش عالی لارستان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1399 پژوهشگران مجتمع آموزش عالی لارستان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ایمنی» و «ارتعاشات» منتشر نموده اند.

معرفی پروژه

طراحی با وردپرس

سایت دانشگاه دولتی لارستان یکی از وبسایت های حرفه ای طراحی شده توسط شرکت یکتادیجی است.این سایت به صورت دو زبانه طراحی شده و در قسمت بالای آن لوگوی شعار سال و در کنار آن زمان و تاریخ قرار داده شده است.یک اسلایدر پیشرفته برای قرار دادن اخبار و اطلاعیه های مهم دانشگاه توسعه داده شده و در قسمت زیر اسلایدر لینک های مهم و سامانه های پربازدید دانشجویی جهت دسترسی سریع ایجاد شده است.در مرکز صفحه آخرین اخبار ،اطلاعیه ها و رویدادها قرار داده شده که دانشجو با اولین اسکرول از مهمترین اخبار دانشگاه مطلع شود و در سمت راست تقویم و بنرهای کوچک اطلاع رسانی قرار داده شده این بنرهای ثابت سامانه های دانشجویی را معرفی می کند.
طراحی مینیمال و استفاده از پالت رنگی،زیبایی دو چندانی را به این وب سایت بخشیده است.

شما هم به یک وب سایت نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

با توجه به شناخت توانایی های اعضا شرکت یکتادیجی به واسطه تحصیل در مجتمع آموزش عالی لارستان و اهمیت زمان تحویل و پشتیبانی پروژه، موجب گسترش همکاری با شرکت مذکور گردید. آن ها توانستند به خوبی در زمان مشخص شده پروژه را تحویل دهند.

احسان کامیاب

مدیر فناوری اطلاعات مجتمع آموزش عالی لارستان

مهر 1398