طراحی اپلیکیشن نظرسنجی

درباره مجتمع آموزش عالی لارستان

مجتمع آموزش عالی لارستان یک دانشگاه دولتی در شهر لارستان واقع در استان فارس است. این مجموعه دانشگاهی، تحت عنوان مرکز آموزش عالی لار با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص، تولید دانش به شکل هدفمند و تجاری سازی آن در سال 1392 با پذیرش 72 دانشجو در رشته های مهندسی صنایع، مهندسی شهرسازی و مهندسی کامپیوتر فعالیت خود را آغاز نمود. هم اکنون این مرکز شامل 7 گروه آموزشی می باشد. که در آن بیش از 700 دانشجو در حال تحصیل و همچنین 12 عضو هیئت علمی در آن مشغول به فعالیت می باشند. تاکنون 55 مقاله علمی داخلی و 20 مقاله ISI از این مرکز در نشریات و همایشهای داخلی و خارجی منتشر شده است.

معرفی پروژه

نرم افزار اندروید

با توجه به اهمیت نظرسنجی در سیاست گذاری ها و اخذ تصمیمات مدیران مجتمع آموزش عالی به سفارش آن مجموعه برنامه اندرویدی نظرسنجی جهت سنجیدن نظر دانشجویان در رابطه با اساتید ، سلف سرویس ، نحوه برخورد کارکنان و سایر خدمات این مجتمع طراحی و توسعه داده شد.سایر قابلیت های این اپلیکیشن اندرویدی به شرح ذیل می باشد.

شما هم به یک اپلیکیشن اندرویدی نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

دریافت دیدگاه و نظرات دانشجویان پیرامون مسائل دانشگاه همیشه در اولویت این مجتمع بوده که با اعتماد به دانشجویان این مجتمع این نرم افزار به بهترین شکل طراحی و توسعه داده شد.

دکتر محمدعلی باقری

ریاست مجتمع آموزش عالی لارستان

شهریور 1395