طراحی سایت لارین فوم

درباره لارین فوم

شرکت لارین فوم پویای جنوب با نام تجاری لارین فوم و پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید بلوک های سقفی و پانل های دیواری پلی استایرن در اداره کل صنعت و معدن لارستان ثبت گردیده است. این شرکت محصولات تولیدی خود را علاوه بر مناطق استان فارس از جمله : لار ، گراش ، اوز ، جویم ، جهرم ، بلغان ، بیرم ، بنارویه ، شیراز ، لامرد و… به سایر مناطق استان هرمزگان از جمله : قشم ، بندر عباس ، رویدر ، رودان ، کهورستان ، زنگار ، بستک ، جناح و … و مناطق بوشهر ، عسلویه و کنگان و سایر مناطق ایران بنا به خواست مشتری با نازل ترین کرایه حمل ارسال می کند.

معرفی پروژه

طراحی با وردپرس

شرکت لارین فوم

در سایت لارین فوم هدف کارفرما دیده شدن بیشتر محصولات و افزایش فروش بوده که بدین منظور تولید محتوا مرتبط با زمینه فعالیت انجام و از پلاگین های حرفه ای سئو جهت بازخورد بیشتر در موتور جست و جوی گوگل استفاده شده است. اسلایدر پیشرفته جهت نمایش جدیدترین محصولات به کار برده شده است. صفحه ای با عنوان محصولات طراحی که تمام فوم های تولید شده به طور مفصل در این قسمت به نمایش گذاشته شده و درباره هر محصول مشخصات کامل فنی و تصاویر آن درج شده است.جهت نمایش محصولات، کارکنان و محیط مجموعه گالری تصاویر بسیار حرفه ای برنامه نویسی و توسعه داده شده که زیبایی خاصی را به سایت بخشیده است. سایر امکانات استفاده شده در وب سایت نیز به شرح ذیل است :

شما هم به یک وب سایت نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

ما نیاز به یک سایت جهت معرفی محصولات و جذب مشتریان جدید از سراسر ایران داشتیم که شرکت یکتادیجی این مهم را به بهترین شکل پیاده سازی کرد و این مجموعه رضایت کامل از عملکرد شرکت دارد.

مهدی عزیز پور

مدیر مجموعه لارین فوم

مهر 1395