طراحی سامانه غذا و دارو علوم پزشکی لار

درباره علوم پزشکی لار

براساس مصوبه شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی کشور، دانشکده علوم پزشکی لارستان تشکیل و بر اساس مصوبه مورخه 1392/4/18 شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی کشور به دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ارتقاء پیدا کرد.اکنون دکتر محسن سلمان پور مسند ریاست دانشکده را به عهده گرفته و به فعالیت خویش ادامه می دهند،که در حال حاضر با همکاری آقای رامین عوض‌پور به عنوان مشاور عالی ریاست دانشکده، دکتر رامین اقتداری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، دکتر حسن فزونی معاون بهداشتی، دکتر آزادگان معاون درمان، دکتر مریم عبداللهی معاون آموزشی تحقیقات و فرهنگی دانشجویی و دکتـر سپیده پویا معاون غذا و دارو مشغول خدمت رسانی به مردم منطقه می باشند.

معرفی پروژه

طراحی با فریمورک YII

در این سامانه مدیران سازمان می توانند کنترل ، مانیتور و مدیریت تمام فعالیت های سازمان به صورت اتوماسیونی را انجام دهند. با توجه به اهمیت مقوله امنیت انواع تست های نفوذ بر روی این سامانه انجام شده. لازم به ذکر است UI&UX سامانه کاربرپسند بوده و استفاده از آن برای شهروندان و مدیران سازمان بسیار آسان می باشد.سامانه غذا و دارو سه بخش : 1-ارتباطات درون سازمانی2-ارتباطات بین سازمانی 3-ارتباطات بین سازمان و ارباب رجوع را پوشش می دهد.سایر امکانات این سامانه به صورت خلاصه ذکر شده است.

شما هم به یک وب سامانه اختصاصی نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

ما در بخش خود به دنبال راه حلی کم هزینه برای تسهیل ارتباط با ارباب رجوع و بهبود فرآیند ارتباط بین کارمندان و مدیران بخش بودیم. یکتادیجی راه حلی در قالب یک سامانه جامعه ارائه کرد که منجر به تسهیل این ارتباطات شد و همچنان نیز در حال پشتیبانی پلتفرم ما می باشد.

مهندس وحید غفاری

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی لار

شهریور 1397