طراحی سایت نورپردازی نیما لایتینگ

درباره نیما لایتینگ

رویکرد همیشگی نیما لایتینگ در انجام کارها ارج نهادن به هنر، صداقت و کارآیی است. به همین دلیل است که شما در تمام محصولات ما می توانید تلفیق هنر اصیل ایرانی و مدرن، سادگی و صمیمیت و در عین حال کاربردی و کارآ بودن را مشاهده کنید. سرلوحه قرار دادن صداقت و صمیمیت موجب جذب مشتریان وفادار برای نیما لایتینگ شده است. به نحوی که مشتریان طراحی بخشی از خانه یا محل کار خود را با اطمینان خاطر به این شرکت می سپارند. آن ها همچنان نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان می گذارند. این نظرات می تواند الهام بخش کارشناسان ما باشد. بنابراین، ما تضمین می دهیم که در صورت انتخاب نیما لایتینگ، کارشناسان ما ارتباط نزدیکی با شما خواهند داشت. بنابراین نیازهای شما به مشاوره، راهنمایی تامین میشود و انجام کارها مطابق با نظر و سلیقه شما صورت میگیرد.

معرفی پروژه

طراحی با وردپرس

در طراحی فروشگاه اینترنتی نیما لایتینگ علاوه بر دسته بندی دینامیک محصولات و برنامه نویسی تمامی بخش های سبد خرید و پنل های مدیریتی و کاربری بخش های نرم افزارهای کاربردی، اطلاعیه ها، پیشنهادات سایت، فروش ویژه، بخش وبلاگ، و … در کنار بخش های دیگر این فروشگاه اینترنتی جهت ارایه اطلاعات و خدمات بهتر به کاربران سایت در نظر گرفته شده است.در پالت رنگی از رنگ های مرتبط با نوع کسب و کار استفاده شده است.در این فروشگاه پنل پیامکی نیز فعال شده است که کلیه مراحل خرید های مشتری را به اطلاع وی می رساند همچنین مدیر نیز می تواند در تمامی مراحل خرید مشتری پیامک های اطلاع رسانی دریافت کند.

شما هم به یک وب سایت نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

شرکتهای بسیاری در زمینه طراحی و راه اندازی وبسایت با قابلیتهای بالا وجود دارد اما مطمئن هستم پاسخگویی و پشتیبانی پیگیر و دلسوز در هر شرکتی وجود ندارد. تیم طراحی یکتادیجی به نظر من در پاسخگویی و پشتیبانی بسیار عالی است.

نیما جعفرنیا

مدیر فروشگاه نیما لایتینگ

اردیبهشت1401