طراحی سایت شرکت مهندسی پارس برهان سدید

درباره شرکت فنی مهندسی پارس برهان سدید

شرکت طراحی مهندسی پارس برهان سدید از سال 1396 با رویکرد مهارت آموزی و تکمیل آموزش دانشجویان مستعد در عرصه صنعت، با مدیریت دکتر حجت الله رخ گیره، هیات علمی دانشگاه دولتی لارستان فعالیت خود را در مرکز رشد واحدهای فناور لارستان آغاز نمود. این شرکت با بکارگیری نیروهای جوان، مستعد و با انگیزه با پشتوانه علمی و دانشگاهی تا کنون موفق به انجام پروژه های ساخت تجهیزات آزمایشگاهی-صنعتی مختلف شده است.
هم اکنون این شرکت با بهره گیری از دانش فنی خود، قادر به طراحی و ساخت انواع تجهیزات مطابق با سفارش مشتری، پیاده سازی اتوماسیون صنعتی خطوط تولید و کارگاه های مختلف و انجام محاسبات فنی و شبیه سازی های دقیق توسط آخرین نرم افزارهای موجود دنیا است.

معرفی پروژه

طراحی با وردپرس

سایت شرکتی پارس برهان سدید کاملا رسپانسیو جهت ارائه خدمات در سایزهای مختلف صفحه نمایش طراحی شده در قسمت هدر سایت به دلیل اهمیت موضوع آدرس شبکه های اجتماعی ، ساعات کاری و راه های ارتباطی درج شده یک هدر کاملا پیشرفته جهت نمایش آخرین دستاوردها و اخبار مهم شرکت قرار داده شده است.با توجه به استقبال شرکت از نیروهای جوان و مستعد صفحه استخدام نیرو توسعه داده شده که افراد مشتاق می توانند رزومه کاری خود را ارسال نمایند.

شما هم به یک وب سایت نیاز دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

نظر کارفرما

رضایت مشتری

از زمان آغاز کار با شرکت یکتادیجی، همکاری با یک مجموعه متعهد و متخصص را تجربه کرده و دغدغه ها و دشواری های فراوان ما در طراحی یک وبسایت شرکتی باکیفیت کاهش یافته است.

دکتر حجت الله رخ گیره

مدیر عامل شرکت پارس برهان سدید

آبان 1397